Топ Новини

Більше 20 українських компаній потрапили в топ найдинамічних бізнесів Європи

1 березня 2016 в 13:08

У рейтингу видання The Inc за 2016 рік відзначило компанії з IT, агросектору, газової промисловості, медичної сфери й логістики. 

бизнес телефон
20 українських компаній відзначили в рейтингу найбільш динамічних в Європі
Pixabay

Американський журнал The Inc назвав два десятки українських компаній із найшвидшим зростанням доходу. Цікаво, що минулого року жодної компанії з України в списку не було.

Серед успішних IT-компаній обрали платформу Clickky, яка спеціалізується на просуванні мобільних додатків. Одеський стартап Clickky посів 11-те з п'яти тисяч рейтингових місць.

Американське видання The Inc створює рейтинг на основі фінансових показників за останні чотири роки. The Inc визначає лідерів приватного бізнесу з 1982 року. Європейську версію видання запустили минулого року. Раніше в рейтингу The Inc.5000 відзначали Microsoft, Timberland, Oracle.

Читайте також: 10 українських IT-компаній увійшли у топ-100 постачальників аутсорсингових послуг у світі

Інші українські компанії задіяні в агросекторі, медичній сфері, логістиці й транспорті. У двадцятку швидкозростаючих підприємств включили "Нову пошту", "Рош Україна" і "Фудмережу", до якої належать продуктові крамниці "Велика кишеня".

рейтинг
The Inc.

Газовидобувна компанія "КУБ-газ" опинилася в середині американського рейтингу. "КУБ-газ" має п'ять ліцензій на видобуток й одну на розвідку газу у східних областях України.

До липня 2015 року компанія належала польському бізнесменові Яну Кульчику. На початку лютого 2016 року 70% акцій "КУБ-газу" отримав Микола Злочевський, колишній міністр екології в уряді Миколи Азарова.

У січні 2016 року справу Злочевського почали розслідувати детективи Національного антикорупційного бюро за підозрою у зловживанні службовим становищем і незакононному збагаченні. Пізніше його активи були розблоковані спочатку у Великобританії, згодом в Україні. 2 лютого суд арештував майно колишнього міністра екології, зокрема чотири садові будинки, дві земельні ділянки й автомобіль ROLLS - ROYSE PHANTOM.

 

За матеріалами: The Inc. , ZN.UA ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...