Зірки довіряють MMCIS

21 травня 2012 в 13:44
Більшість «зіркових інвесторів» відверто зізналися, що фінансові питання для них - «темний ліс», та й часу грамотно розпорядитися грошима просто немає. Проте вони відповідально ставляться до власного благополуччя і довіряють свої кошти MMCIS. Тому що навіть зіркам потрібно думати про майбутнє.

У спеціальному інтерв'ю для проекту «Зіркові інвестори» від компанії MMCIS знаменитості розповіли, як їм вдається зберігати і примножувати свої заощадження без шкоди для кар'єри в шоу-бізнесі.

У відеомарафоні взяли участь зірки української естради, відомі спортсмени, шоумени, телеведучі. Ось що вони розповіли про свої уподобання у фінансових питаннях.

Валерій Харчишин (вокаліст гурту «Друга ріка»): «В житті кожен повинен займатися своєю справою. Я музикант, і моя справа - грати і писати музику, а гроші краще довірити професіоналам. Компанія MMCIS стала для мене ідеальним рішенням. MMCIS володіє унікальним талантом примножувати ваші гроші, у той час як ви можете займатися своєю улюбленою справою».

Анна та Ангеліна Завальські (гурт «Алібі»): «Значну частину нашого часу займають концерти, репетиції, записи альбомів і зйомки. Але ми розуміємо, що дуже важливо дбати не тільки про своє сьогодення, а й дивитися на кілька кроків вперед. Саме тому ми довірили свої кошти компанії MMCIS і тепер абсолютно спокійні і впевнені у своєму майбутньому. З MMCIS наші гроші працюють на нас».

Марія Собко (співачка): «Як правило, люди мого віку рідко замислюються про грошові питання, тим більше про інвестування. Але я пишаюся тим, що вмію правильно розпоряджатися грошима і сучасна в цих питаннях. Хоча практично всі зароблені кошти на даному етапі своєї кар'єри я витрачаю на свій розвиток і творчість, а й для інвестування я знайшла певну суму, яку вклала у MMCIS. Я знаю, що мої гроші будуть працювати, а не просто лежати без діла!»

Анна Бессонова (гімнастка): «Я народилася у спортивній сім'ї. Тому знаю, як важлива дисципліна для досягнення будь-яких цілей, в тому числі і фінансових. Я знаю ціну грошам. І ось нещодавно дізналася, як їх можна примножити. Завдяки MMCIS я регулярно отримую дохід від своїх заощаджень. І друзям своїм раджу цю компанію, тому що сама в ній впевнена».

Більшість «зоряних інвесторів» відверто зізналися, що фінансові питання для них - «темний ліс», та й часу грамотно розпорядитися грошима просто немає. Проте вони відповідально ставляться до власного благополуччя і довіряють свої кошти MMCIS. Тому що навіть зіркам потрібно думати про майбутнє.

Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...