Топ Новини

За скульптуру "Мислитель" Огюста Родена на аукціоні хочуть виручити 12 мільйонів доларів

13 квітня 2013 в 11:43

"Мислителя" Родена буде виставлено на аукціоні в США, за скульптуру планують виручити 12 мільйонів доларів.

"Мыслитель" Огюста Родена
"Мислитель" Огюста Родена

Аукціонний дім Sotheby's оголосив, що виставляє на торги в Нью-Йорку три роботи знаменитого французького скульптора Франсуа Огюста Родена. Головним лотом стане скульптура "Мислитель", виконана майстром у 1906 році за замовленням американського видавця Ральфа Пулітцера. Її висота становить 71,5 см, оцінна вартість лота 8-12 мільйонів доларів.

Скульптуру "Поцілунок" (1909 року) висотою 39,8 см і композицію "Уголино і діти" (1883), висотою 50 см організатори торгів оцінюють у 0,8-1,2 мільйонів доларів кожна.

Роден (1840-1917 роки) - один з основоположників імпресіонізму в скульптурі. У своїй творчості він поєднував життєвість образів, енергійність ліплення і "плинність" форми з драматизмом задуму і прагненням до філософських узагальнень. Роден відкрив нові можливості пластики, зробив величезний вплив на подальший розвиток скульптури.

У 1880 році він отримав замовлення на оформлення "Брами пекла" для Музею декоративного мистецтва. Музей побудований не був, Роден працював над "Брамою пекла" до кінця життя. В результаті окремі групи стали самостійними творами: "Мислитель", "Тінь", "Адам", "Єва", "Поцілунок". Бронзова скульптура Родена "Громадяни Калі", присвячена одному з епізодів Столітньої війни , вважається одним з найбільш значних монументальних творінь Х1Х століття.

Читайте також:

Chrіstіе's має намір за день продати шедеврів на 160 мільйонів доларів

Шифрований лист Наполеона про плани підірвати Кремль продали за 150 тис. євро

Колекцію з 24 автоматів Калашникова продали за 675 тис. доларів

За матеріалами: ІТАР-ТАСС
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...