З Лондонського парку викрали бронзову скульптуру за півмільйона фунтів

21 грудня 2011 в 11:55
З Лондонського парку Dulwich Park викрали скульптуру Барбари Хепуорт під назвою «Дві форми (Розділене коло)» (Two Forms (Divided Circle)).
two-forms_hanneorla-flickr.com.jpg
hanneorla / flickr.com

Швидше за все, бронзову абстрактну роботу направлять на металобрухт - крадіжка стала останньою на даний момент у низці викрадень металевих об'єктів по всій Британії, пишуть znaki.fm.

Скульптуру однієї з найвідоміших англійських скульпторів XX століття, викрадену з лондонського парку, вже називають незамінною. Вартість роботи становить близько 500 тисяч фунтів стерлінгів.

Ця робота Хепуорт - типовий приклад тенденції, в рамках якої скульптор, починаючи з 1950-х років, звернулася до бронзи в якості основного матеріалу. Окрім цього, дві форми - яскравий зразок абстрактного, що тяжіє до суворих геометричних і кристалічних форм бачення художниці.

«Крадіжки
витворів мистецтва та виробів з металу, які знаходяться у публічних місцях, схожі на нездорову епідемію», - стверджує представник лондонських влади Пітер Джон. Вважається, що подібні крадіжки щорічно обходяться британській економіці у 700 мільйонів фунтів стерлінгів (що складає більше мільярда доларів).

Інцидент зі скульптурою Хепуорт - не перший у своєму роді. Так, у 2005 році в Хетфордширі була викрадена скульптура Генрі Мура вартістю 3 мільйони фунтів. Як припускала поліція, робота була знищена і продана на металобрухт приблизно за півтори тисячі фунтів.

 

За матеріалами: Znak1
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...