Японці відкриють найбільшу бібліотеку коміксів манга

31 січня 2012 в 21:01
У Японії в 2014 році відкриється найбільша бібліотека коміксів манга, 1 млн. дол на будівництво якої виділяє уряд країни.
78079457_4394340_animeradio.jpg
liveinternet.ru

Планується, що японська найбільша в світі бібліотека коміксів манга буде являти собою величезний будинок зі скла і бетону, пристосований не лише для зберігання та читання коміксів, але і для проведення великих конференцій на цю ж тему.

Головним ініціатором проекту виступає, втім, не японський уряд, а один з головних японських вузів - Університет Мейдзі.

Це не перша ініціатива університету такого роду, пишуть znaki.fm. Так, у 2009 році Університет Мейдзі анонсував створення науково-дослідного інституту, присвяченого мультфільмам аніме та коміксам манга. Як вважають працівники університету, роль манга в японській культурі давно вже вийшла за субкультурні рамки - це повноцінне культурне явище, яке можна порівняти, наприклад, з чайною церемонією.

Як вважається, культура коміксів манга в своєму нинішньому вигляді отримала в Японії активний розвиток у другій половині XX століття, після закінчення Другої світової війни. Станом на 2006 рік, оборот індустрії коміксів в Японії становив близько 500 мільйонів доларів на рік.

Читайте також:

В Японії можна буде отримати ступінь доктора наук з вивчення коміксів манга

Зробити добрим ... навіть ворога

За матеріалами: Znak1
Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...