Янукович присудив держпремії архітекторам кондитерської фабрики Колесникова

30 червня 2012 в 11:12
Архітектори виробничого комплексу кондитерської фабрики «Конті» в Донецьку, що належить віце-прем'єру Борису Колесникову, отримали державні премії.

Президент Віктор Янукович своїм указом від 27 червня присудив Державні премії України в галузі архітектури за 2012 рік. Премії присуджені на підставі подання комітету з архітектурної премії, повідомляє президентська прес-служба.

Держпремії отримали творці введеного в експлуатацію у 2007 році виробничого комплексу кондитерської фабрики «Конті» в Донецьку, яка контролюється віце-прем'єр-міністром, міністром інфраструктури Борисом Колесниковим.
 
Зокрема, за цей комплекс премії отримали архітектори Лідія Тимошина, Володимир Фесенко, Микола Фесенко, інженери-будівельники Юрій Ромодан, Євген Солодченко, інженери Олег Логвинов та Юрій Ребров.
 
Також премії отримали автори коригування генерального плану Львова архітектори Віталій Дубина, Петро Крупа, Ігор Крупа, економіст-географ Ірина Голуб та інженер Сергій Фіалковський.
 
Ще одна премія присуджена реконструкторам готелю «Червона-Брістоль» в Одесі. Її отримали архітектор, керівник авторського колективу Наталія Мержиєвська, архітектор Юлія Антоненко-Туз, художник-реконструктор Ольга Сторожук, інженери будівельники Юрій Борсук та Олександр Нотіч.
 
Згідно з президентським указом, розмір кожної з премій становить 100 тис. грн.
 
Читайте також:
 
 
 
 
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...