Янукович-молодший планує створити українську кіноасоціацію

5 січня 2012 в 11:51
Член фракції Партії регіонів Віктор Янукович у цьому році буде розвивати кінематограф, Інтернет та автоспорт. Про це повідомляє прес-служба народного депутата.

В.Янукович переконаний, що сучасний кінематограф - така ж можливість для України закріпитися в Європі, як, наприклад, Євро-2012.
На думку депутата, цьому сприятиме збільшення фінансування національного кінематографу до 176 мільйонів гривень, що передбачено у держбюджеті-2012.

В.Янукович висловився за створення української кіноасоціації та вдосконалення законодавства. «Курс протекціонізму кіно ми повинні захистити на вищому рівні - новим Законом «Про кінематографію». Не можна вічно панькатися із застарілим документом. До розробки законопроекту спільно з Держкіно ми залучимо максимально широку аудиторію: продюсерів, режисерів, акторів - усіх, хто працює на цьому ринку», - сказав В.Янукович.

Він також планує просувати прийнятий у першому читанні законопроект про підтримку розвитку національної індустрії програмного забезпечення.

«Впевнений, до другого читання ми зробимо документ ще досконалішим - врахуємо всі правки та рекомендації від IT-сфери. Переконаний, робота у Мережі повинна бути безпечною. Україна як держава вже сьогодні зіткнулася з серйозними проблемами через безпросвітне піратство. Для вирішення цих проблем спільно з IT-асоціацією ми працюємо над стратегією розвитку українського Інтернету. Впевнений, цей план має бути створений всередині Мережі, її безпосередніми «мешканцями». Із січня займемося організацією серії «круглих столів», зустрічей і бесід, аби зібрати максимальну кількість пропозицій», - вважає В.Янукович.

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...