Влада Китаю заборонила пісні Леді Гаги після її зустрічі з Далай-ламою

Відео
Поділитися
Влада Китаю заборонила пісні Леді Гаги після її зустрічі з Далай-ламою
Гага виклала у своєму інстаграмі кілька фотографій із зустрічі з Далай-ламою.

Китай заборонив трансляцію пісень Леді Гаги у всіх ЗМІ країни після зустрічі американської співачки з духовним лідером тибетських буддистів Далай-ламою, повідомляє Asian Correspondent.

Відповідну директиву у понеділок, 27 червня, випустило Головне державне управління КНР у справах друку, видавництва, радіомовлення, кінематографії і телебачення (SAPPRFT). Дане рішення Пекіна стало реакцій на 20-хвилинну зустріч американської поп-співачки і Далай-Лами, яка відбулася 26 червня в американському місті Індіанаполісі. В ході бесіди вони обговорили питання медитації, поговорили про "силу доброти і про те, як зробити людство більш милосердним".

Представник міністерства закордонних справ КНР Хонг Лей заявив в понеділок, що метою подорожі Далай-лами є "просування ідеї незалежності Тибету" і додав, що Китай хотів би, щоб люди були обізнані про його наміри.

Вчинок співачки також засудили багато китайських шанувальників її творчості, вони звинуватили її в підтримці сепаратизму і навіть тероризму, пише The Mashable.

Гага виклала у своєму інстаграмі кілька фотографій із зустрічі з Далай-ламою.

Читайте також: Китай закликає дипломатів ООН бойкотувати промову Далай-лами в Женеві

Watch the video full of our live panel on Kindness at The #usmc2016 HERE: //youtu.be/ikBi_qVJKis

Світлину опубліковано користувачем Lady Gaga (@ladygaga) Чер 26, 2016 о 4:02 PDT

"Hope is essential to keep going the world." - His Holiness the Dalai Lama #withcompassion #usmc2016 #kindyouth

Світлину опубліковано користувачем Lady Gaga (@ladygaga) Чер 26, 2016 о 7:30 PDT

Далай-лама, з тих пір як він покинув КНР у 1959 році, до цих пір вважається китайською владою поза законом, незважаючи на його твердження про те, що він дотримується "серединного шляху" у відносинах з Китаєм.

Китайські війська увійшли в Тибет у 1950 році. Активісти тибетського опору звинувачують КНР в прагненні викорінити релігійну свободу і культуру в Тибеті. Пекін відкидає ці звинувачення і заявляє, що політика КНР покінчила з кріпацтвом в регіоні і дала імпульс до розвитку відсталою області.

Зазначимо, це не перший випадок заборони в Китаї творчості західних артистів у зв'язку з їх підтримкою Далай-лами. Так, раніше в Китаї були скасовані концерти Bon Jovi, а також скасовані концерти групи Maroon 5.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі