Виявлено втрачений мультфільм Уолта Діснея 1928 року

29 листопада 2011 в 09:55
У кіноархіві Хантлі, розташованому у британському графстві Херефордшир, було виявлено мультфільм Уолта Діснея, який вважався загубленим впродовж багатьох років.
39401-walt-disney.jpg
wordpress.com

Мультфільм має назву «Hungry Hobos starring Oswald the Lucky Rabbit» («Голодні волоцюги і кролик Освальд»). Заявлений у назві персонаж Освальд був вигаданий Уолтом Діснеєм і Абом Айверксом у середині 20-х років XX століття і вважається прототипом Міккі Мауса. Перша короткометражка за участю кролика була представлена ​​глядачам у 1927 році, всього ж було відзнято кілька десятків стрічок за участю антропоморфної тварини.

Знайдений архівістами мультфільм був знятий у 1928 році. Однак він зник ще до Другої світової війни і відтоді вважався втраченим (як і деякі інші стрічки за участю Освальда). Співробітники архіву стверджують, що не знають, як саме стрічка виявилася в їхньому розпорядженні.

Мультфільм «Hungry Hobos starring Oswald the Lucky Rabbit» буде виставлено на торги, які відбудуться у грудні 2011 року. Передбачається, що вартість стрічки складе не менше 25 тисяч фунтів.

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...