Виявлений невиданий роман Чингіза Айтматова

25 вересня 2012 в 13:36
Дочка письменника повідомила, що роман дуже емоційний, і, можливо, тому Айтматов не зважився опублікувати його за життя. Крім того, Айтматова заявила, що в майбутньому має намір перекласти книгу на англійську мову.
67792708.jpg
glomu.ru

У паперах Чингіза Айтматова виявлений рукопис його невиданого роману "Земля і флейта", повідомляє K-News з посиланням на дочку письменника Ширін Айтматову. У романі розказана історія людини, яка брала участь в будівництві Великого Чуйської каналу у Киргизії.

"Сторінки рукопису вже пожовкли, тому ми думаємо, що батько написав книгу досить давно. Зараз її передрукували, перевели в електронний вигляд. Сподіваємося протягом року видати її російською мовою", - заявила Айтматова.

Дочка письменника додала, що роман дуже емоційний, і, можливо, тому Айтматов не зважився опублікувати його за життя. Крім того, Айтматова заявила, що в майбутньому має намір перекласти книгу на англійську мову.

Чингіз Айтматов - класик світової літератури, автор таких романів, як "Перший вчитель", "І довше за століття триває день" та "Плаха". Айтматов був триразовим лауреатом Державної премії СРСР, а також лауреатом Європейської літературної премії та інших нагород і премій у галузі літератури.

Читайте також:

ЧИНГІЗ АЙТМАТОВ: «НЕ БУДЕ ЛЮБОВІ — І ЖИТТЯ ЛЮДИНИ СТАНЕ СПУСТОШЕНИМ»

«Відтінки сірого», анатомія літературної сенсації

Букет «Содому» від Олеся Ульяненка: злочини в сюрреалістичних тонах

Букерівський лауреат ДіБіСі П’єр: сюрреалістична подорож через розкіш, злидні, наркозалежність

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...