Вивезення експонатів з «Арсеналє» коштує в півтора рази дорожче, ніж ввезення

Поділитися
У серпні-вересні з першої Київської бієнале потрібно буде вивезти 151 експонат загальною вагою 42,7 тон. Твори сучасного мистецтва, привезені в Київ з усього світу, тепер мають повернутися в Лондон, Нью Йорк, Берлін, Вену, Делі, Осаку, Токіо, Сеул, Шанхай, Гонконг, а також по містам України.

КП «Державний гастрольно-концертний центр України» 15 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Кунсттранс – Київ» на вивезення експонатів І Київського бієнале сучасного мистецтва ARSENALE-2012 вартістю 14,81 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

В серпні-вересні потрібно вивезти 151 експонат загальною вагою 42,7 тон в Лондон, Нью-Йорк, Берлін, Вену, Делі, Осаку, Токіо, Сайтама (Японія), Сеул, Шанхай, Гонконг, а також по містам України: Херсон, Дніпропетровськ, Національний заповідник «Хортиця» (Запорізька обл.), Бердянськ, Запоріжжя, Євпаторія, Сімферополь, с. Вереміївка Черкаської області, Київ, повідомляють "Наші гроші".

Підряд вартістю 9,09 млн грн на завезення експонатів «Арсеналє» в травні отримало ТОВ «Кунсттранс – Київ».

- Першу київську бієнале відвідало більше 110 тисяч осіб

Нагадаємо, бієнале сучасного мистецтва в виставковому центрі «Арсенал» стартувала 24 травня, а завершилась 30 липня. За цей час в рамках проекту було представлено 100 зірок світової арт-сцени із 30 країн світу, а також 250 найактуальніших творів сучасного мистецтва.

Лауреатом премії «За вагомий внесок у розвиток сучасного мистецтва» стала британська художниця Філліда Барлоу. У номінації «Відкриття Arsenale 2012» лауреатами названі два художника – Микола Малишко та Андрій Сагайдаковський. В номінації «Приз глядацьких симпатій» перемогли відразу три художника – дві японки Чихару Шіота і Яйой Кусама, а також китайський художник Сонг Донг.

В інтервью ZN.UA директор "Арсеналу" Наталія Заболотна розповіла, що всі будівельні роботи в мистецькому комплексі планується завершити на початок 2015 року.

Якщо брати далекосяжні задуми, то в 2015-му, за словами Заболотної, планується виставка шедеврів Казимира Малевича, а в 2016-му - Фріди Кало. А вже у 2017-му, можливо, українці зможуть побачити колекцію Тиціана із запасників Лувра. !zn

Читайте також:

Arsenale-2012: це треба бачити

ARSENALE 2012: що зроблено?

Arsenale 2012. Топ-10 проектів, які варто було подивитися

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі