Топ Новини

Вихід продовження "Хоббіта" відкладено на півроку через конкуренцію

4 березня 2013 в 10:31

Якщо б третю частину "Хоббіта" випустили в липні, конкуренцію фільму становив би ще один потенційний блокбастер - стрічка Брайана Сінгера "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього".

Хоббит
Вихід другої і третьої частини "Хоббіта" відклали
Кінокомпанія Warner Brothers визначилася з термінами виходу продовження трилогії Пітера Джексона "Хоббіт", відклавши прем'єру другої і третьої частини на півроку, повідомляє портал Deadline.

Остання частина трилогії під назвою "Хоббіт: Туди і назад" (The Hobbit: There and Back Again) повинна була вийти на екрани 18 липня 2014 року, проте тепер вона з'явиться лише 17 грудня. Відповідно прем'єру другої частини "Хоббіт: Пустка Смогу" (The Hobbit: The Спустошення Of Smaug) перенесли з літа 2013 року на 13 грудня 2013 року.

Як відзначає видання, якби третю частину "Хоббіта" випустили в липні, конкуренцію фільму становив би ще один потенційний блокбастер - стрічка Брайана Сінгера "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього" (X-Men: Days of the Future Past).

Це також може бути пов'язано з успішним досвідом випуску першої частини трилогії "Хоббіт: Неждана подорож" (The Hobbit: An Unexpected Journey), - вона вийшла теж під Різдво, і її бокс-офіс наблизився до позначки у мільярд доларів.

Спочатку Джексон мав намір розбити екранізацію книги Толкієна "Хоббіт" на дві частини. Пізніше кінематографіст вирішив зняти трилогію. Всі три фільму трилогії продюсує "Нью Лайн Сінема" і "Метро-Голдвін-Майєр Пікчерз" (MGM). Як вже знають глядачі першої частини, дія нової трилогії відбувається за 60 років до подій "Володаря кілець".

Читайте також:

Тригодинний "Хоббіт" здався кінокритикам занадто нудним

У Новій Зеландії пройшла прем'єра "Хоббіта"

Зйомки продовження "Аватара" почнуться в кінці 2013 року

У Британії надрукують раніше невідому поему автора "Володаря кілець"

За матеріалами: deadline.com
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
3 коментаря
  • Катерина 13 марта, 19:16 Люди!!!! Ви пишете, аби якось заплямувати все, що Вам не підходить. Як давно Ви були студентами? Я вступала до ВУЗу на загальних основах: методом живого спілкування. А моя сестра відчула на собі вступ до вишу через ЗНО. Я не розумію, як можна оцінити студента через шаблони. Тестування – це не метод оцінки знань. Я думаю, що саме Ректори в змозі запропонувати найбільш бажані для абітурієнта вимоги. Адже саме вони розуміють усю суть сьогоднішнього навчання. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • КАТЕРИНА 11 марта, 22:13 Я можу відверто сказати, що саме Ректори можуть оцінити ситуацію всебічно. Я вступала до вузу шляхом здачі іспитів безпосередньо в університеті, а моя сестра вже була змушена здавати ЗНО. Воно не дає можливості скласти чітку характеристику про абітурієнта. Додаткові співбесіди - це ідеальний варіант для кожного вступника. Якщо університет може сам вплинути на процес прийому учнів в ряди студентів, то це дає можливість чіткої оцінки кожного вступника. Про що можна говорити, якщо профілювальною оцінкою є тестування. Ніколи за допомогою тестів не можна побачити обдарованість учня. Необхідно підтримувати ті проекти, які дійсно чогось варті. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...