Вхід у Києво-Печерський заповідник після рекордного здешевлення знову подорожчає

17 серпня 2012 в 11:19
Нова в.о. гендиректора вважає ціну 3 грн за вхід у Лавру невиправдано заниженою. На її думку, вхід повинен коштувати до 25 грн. Очікується, що в 2012 році Лавру відвідають 700 тис. осіб.

Адекватна ціна на відвідування Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника повинна бути в межах 25 гривень. Про це ZN.UA розповіла виконуюча обов'язки гендиректора Києво-Печерського заповідника Наталя Клименко, коментуючи недавнє зниження цін на вхід в заповідник з 50 до 3 гривень.

«Економічно обґрунтована вартість квитка в Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник могла бути в межах 25 грн. Власне, такою вона й була до підвищення. Для порівняння: у Національному музеї Тараса Шевченка вартість одного квитка — 12 грн», - зазначила Клименко.

За її словами, очікується, що в 2012 році Лавру відвідають 700 тис. людей. При цьому, Євро-2012 практично вплинув на відвідуваність.

«Мені здається, це не залежить від якихось великих акцій всеукраїнського масштабу. Є цільова аудиторія. Тобто люди, котрі знають, навіщо приходять, що хочуть побачити. Не секрет, що багато іноземців передусім цікавляться Дальніми і Ближніми печерами. Оскільки ж Києво-Печерська лавра — загальносвітове надбання, то й інтерес до неї не згасне ніколи», - сказала Клименко.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Наталії Клименко.

Читайте також:

У Києво-Печерську Лавру можна буде потрапити за електронним квитком

ЮНЕСКО може внести Печерську Лавру і Софію Київську у "чорний список"


Мінкультури: Музеї з Києво-Печерської лаври виселяти не будуть. Поки?

 

За матеріалами:
Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...