Топ Новини

Венеціанський кінофестиваль отримав нового керівника

29 грудня 2011 в 12:13
Новим директором Венеціанського кінофестивалю став кінознавець Альберто Барбера, який упродовж останніх років очолював туринський Музей кіно, повідомляють іноземні ЗМІ.

"Рада директорів Венеціанської Бієнале вдячна міністру культурної спадщини Італії Лоренцо Орнагі та парламентській комісії за швидкість, з якою вони вирішили це питання через кілька днів від моменту призначення нового президента", - заявив журналістам Паоло Баратта, якого Орнагі минулого тижня затвердив на посаді президента.

Найстаріший у світі Венеціанський кінофестиваль є складовою частиною Бієнале.

Упродовж останніх восьми років ним керував Марко Мюллер. Однак між Мюллером і Бараттою стався конфлікт, пов'язаний із будівництвом нового Палацу кіно. Оскільки будівництво вирішено було заморозити через проблеми із ґрунтом і фінансуванням, Мюллер визнав, що Венеціанський фестиваль більше не має перспектив розвитку.

Чим займатися надалі, він збирається вирішити до кінця січня. Як повідомляють ЗМІ, за останні місяці Мюллеру було зроблено кілька серйозних пропозицій, зокрема з Рима, Шанхая й Токіо. Фігурувала також ідея створення масштабного кінофестивалю в Санкт-Петербурзі, куди директор "Мостри" приїжджав на початку грудня на переговори.

Баратта подякував Мюллеру за його внесок у розвиток Венеціанського фестивалю та поліпшення його іміджу у світі.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...