В Японії можна буде отримати ступінь доктора наук з вивчення коміксів манга

15 червня 2011 в 07:22
Кіотський університет Сеіка (Kyoto Seika University) починаючи з наступного року запровадить курс із вивчення популярних коміксів манга, повідомляє Novolitika.ru з посиланням на Associated Press.

У даний час у цьому приватному вищому навчальному закладі, широко відомому серед професіоналів та любителів японських коміксів і мультфільмів аніме, існує магістратура з вивчення манга, пишуть znaki.fm.

Раніше, у 2001 році, було створено Міжнародний центр з вивчення японських коміксів. Тенденція до більш серйозного вивчення і осмислення значення манга і аніме для японської та світової культури спостерігається протягом останніх років. Зокрема, враховуючи глобальний характер популярності цього напрямку, багато фахівців вважають її перспективним інструментом для популяризації японської культури у світі.

У січні 2009 року японський Університет Мейдзі оголосив про плани створення найбільшого у країні науково-дослідного інституту манга і аніме, в якому будуть вивчати історію, методи і техніки створення коміксів і мультиплікаційних фільмів. Екс-прем'єр Японії Таро Асо, великий шанувальник манга, неодноразово зізнавався, що прочитує кілька книжок за тиждень.

Японські комікси манга (дослівно - «веселі картинки») у тому вигляді, в якому їх знають зараз, отримали розвиток після закінчення Другої світової війни, піддавшись впливу західної культури. Твори створюються у різних жанрах, а сюжетні лінії манга безмежні: пригоди, жахи, бізнес, еротичні розповіді, науково-фантастичні історії, спорт, романтика та багато іншого.

Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...