В Україні з'явиться своя версія Vogue

12 червня 2012 в 10:14
В Україні у друкованому та електронному вигляді протягом наступних 12 місяців з'явиться версія легендарного модного журналу Vogue.
220px-Vogue2.jpg
wikipedia.org

Vogue повинен стати першим виданням Conde Nast, яке вийде на український ринок преси в друкованому та електронному вигляді вже протягом року. Про це повідомив президент мультимедійної компанії UMH Group Борис Ложкін.

Вітчизняний Vogue стане двадцятим міжнародним виданням легендарного глянцю.

За словами голови ради директорів і виконавчого директора Condе Nast International Джонатана Ньюхауса, Україна до Vogue готова. «Ринок luxury знаходиться на підйомі, і досвід Vogue найкращим чином допоможе задовольнити інтерес читачів до цієї сфери», - зазначив він.

Зараз журнал видається у США, Іспанії, Великобританії, Франції, Італії, Німеччини, Мексиці, Росії, Японії, Китаї, Тайвані, країнах Латинської Америки, Кореї, Греції, Туреччині, Австралії, Бразилії, Португалії, Індії та Нідерландах.

Журнал Vogue видається з 1982 року видавничим домом Condе Nast International. Спочатку глянець випускався як тижневик для заможних жителів Нью-Йорка. У 60-ті роки минулого століття під керівництвом головного редактора Дайани Вріланд він став одним з найвпливовіших журналів про моду. У даний час головним редактором журналу, який видається раз на місяць, є Анна Вінтур. Вона підтримує репутацію Vogue як модного журналу № 1 у світі. У Росії щомісячник виходить з 1998 року.

Читайте також:

В Україні буде видаватися Forbes

Порошенко купив «Корреспондент» і «Бігмір», але пообіцяв не втручатися в редакційну політику

КНДР пригрозила знищити офіси південнокорейських ЗМІ, які «неправильно» висвітлюють події

Частка негативних матеріалів у світових ЗМІ про Україну перевищила 80%

Кабмін пропонує звільнити журналістів від відповідальності за оприлюднення слів чиновників

За матеріалами:
Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...