«Укрпошта» випустила марки «7 чудес України»

29 листопада 2012 в 15:56
Марки «7 чудес України» з'являться в продажу в найближчий тиждень. Номінал кожної з марок - 2 грн 50 коп., тираж малого аркуша - 80 тис. примірників.
marka.jpg
radiosvoboda.org

Марки «7 чудес України» із серії «Живописна Україна» презентували в приміщенні Музею української пошти. На них зображені Аккерманська, Хотинська і Кам'янець-Подільська фортеця, Луцький верхній замок, Качанівський, Воронцовський і Митрополичий палаци. Створенням марок займалася художниця Марія Гейко.

Участь у спецпогашенні взяли директор Київської «Укрпошти» Андрій Хорошевський і організатор проекту «Сім чудес України» політик Микола Томенко. Останній заявив, що такі марки - це своєрідний креативний підхід для пропаганди об'єктів.

«Ми посіяли переконання серед українців, що українцям можна пишатися історією культурою, природною спадщиною. Я переконаний, що майже 80 тисяч нагадувань - це великий подарунок для тих регіонів, які зображені на марках. Тому що для них згадка і пропаганда - це теж допомога», - сказав Томенко.

Нові марки з'являться у продажу в найближчий тиждень. Номінал кожної з марок - 2 грн 50 коп., тираж малого аркуша - 80 тис. примірників.

Читайте також:

Оголошені переможці акції «7 чудес України: замки, фортеці, палаци»

Визначено 21 фіналіста акції «7 чудес України: замки, фортеці, палаци»


Крим представив 4 палаци для участі в акції «7 чудес України»


Київ назвав претендентів на звання чудес України

 

За матеріалами:
Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...