Топ Новини

Українські письменники-фантасти виграли міжнародний конкурс у Москві

29 березня 2013 в 13:08

За підсумками конкурсу буде видано збірник фантастичних оповідань. Також розповіді будуть опубліковані на сторінках журналу "Наука і життя".

У Москві оголошені переможці міжнародного конкурсу фантастичної розповіді "Якщо сьогодні завтра". Перше місце було присуджено письменникові Ігорю Вересневу з Донецька за розповідь "Модератор реальності", друге - Олександру Юсупову з розповіддю "Рука", третє - Максиму Тихомірову за "Національну демографію", повідомляє Liga.net.

Окрім того, спеціальну премію журналу "Наука і життя" отримав письменник Микола Немитов із Сімферополя за розповідь "Зірка над колодязем", а премії імені Жуля Верна посольства Республіки Франції у Росії удостоєно розповідь "Зворотної сили не має" письменника Сергія Чебаненка з Луганська.

За підсумками конкурсу буде видано збірник фантастичних оповідань. Також розповіді будуть опубліковані на сторінках журналу "Наука і життя". Нагородження переможців заплановано на початок червня.

Конкурс був ініційований журналами "Наука і життя" та "Природа" Російської академії наук, посольством Республіки Франції у Росії, технологічною фірмою IBS і російським видавництвом "Октопус". До участі у конкурсі приймалися твори, пов'язані з наступними технологічними областями: комп'ютерні системи і мережі, штучний інтелект і робототехніка, альтернативні джерела енергії, біотехнології і біоінформатика, нанотехнології, нейротехнологии у медицині.

Читайте також:

Зі смертю Стругацького його премія перестала існувати, а журнал закривають

Стівен Кінг назвав дату виходу у світ свого нового роману

Шеклі і ностальгія

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...