Топ Новини

У Швеції продано картину Айвазовського за 1,2 млн доларів

16 червня 2011 в 19:36
Картину Івана Айвазовського продли на аукціоні в Швеції за 1,2 мільйона доларів. Про це повідомляє кореспондент "Радіо Свобода" в Скандинавії.

Картину І. Айвазовського "Битва за Бомарзунд" виявили серед старих непотрібних речей, що їх власник, літній швед, вирішив продати через невеликий аукціонний  будинок "Метрополь". Чоловік попросив аукціоністів продати все, що хоч щось коштує, а решту надіслати до Червоного Хреста.

Картину виставили на продаж, призначивши стартову ціну в 10 тис. шведських крон (приблизно 1,5 тисячі доларів). Однак вона викликала такий ажіотаж, що представники "Метрополя" вирішили проконсультуватися з експертами аукціонного будинку Уппсали, які підтвердили авторство й оригінальність полотна, яке написав І. Айвазовський у 1858 році.

"Один із наших співробітників повідомив власникові, що естімейт картини підвищать до 5 або 6 мільйонів крон. Цей літній чоловік був абсолютно шокований новиною. Він був упевнений, що його розігрують", - сказала представник аукціонного будинку Уппсали Шарлотта Віденфельдт.

Картина Айвазовського "Битва за Бомарзунд" пішла з молотка за 7,6 млн.
шведських крон (близько 1,2 млн. доларів). За інформацією аукціонного будинку Уппсали, роботу російського мариніста придбав колекціонер з Росії.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...