Топ Новини

У Москві стартував фестиваль забороненого радянського кіно

30 серпня 2011 в 08:38
У Москві розпочався фестиваль забороненого радянського кіно під назвою «ПОЛИЦЯ. Звільнене кіно». Кінокартини будуть демонструватися щодня до 18 вересня.

У перший день фестивалю, 29 вересня, відбувся круглий стіл за участю великих російських кінознавців - Євгенія Марголіта, Андрія Плахова, Андрія Шемякіна та інших - під назвою «Доля поличного кіно». Окрім того, відбувся показ першого з безлічі фільмів, які будуть представлені на фестивалі, - драми «Суворий юнак» Абрама Роома, знятої у 1936 році, пишуть znaki.fm.

«ПОЛИЦЯ. Звільнене кіно» - перший великий кінофестиваль у Росії, присвячений забороненому радянському кіно. Він буде складатися з двох частин: анонсований поки що фестиваль являє собою першу з них, у рамках якої демонструються фільми 1929-1953 років. Друга частина буде охоплювати фільми до 1985 року випуску.

Серед найближчих запланованих показів - «Цвях у чоботі» Михайла Колатозова, «Моя бабуся» Коте Мікаберідзе, «Закон життя» Бориса Іванова та Олександра Столпера. Окрім того, у деякі дні фестивалю будуть проходити додаткові покази випусків документального кіножурналу сталінських часів «Союзкіножурнал».

За матеріалами: Znak1
Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...