Топ Новини

У Могилянці закрили Центр візуальної культури разом з «порнографічною» виставкою

24 лютого 2012 в 10:17
Закриття центру ініціював ректор Могилянки Сергій Квіт, який раніше закрив виставку «за пропаганду порнографії».

Вчена рада Києво-Могилянської академії ухвалила рішення призупинити діяльність Центру візуальної культури при НаУКМА, на території якого проходила скандально відома виставка «Українське тіло». Закриття центру ініціював ректор Могилянки Сергій Квіт, який раніше закрив виставку «за пропаганду порнографії».

Про це ZN.UA повідомила куратор виставки «Українське тіло» Оксана Брюховецька.

За словами Брюховецької, вчена рада призупинила діяльність центру, «у зв'язку з її невідповідністю статусу наукового підрозділу НаУКМА».

«Тепер не тільки виставку закрили, а й заблокували роботу центру, зірвали заплановані виставки, акції, конференції», - заявила вона.

Нагадаємо, 10 лютого з ініціативи ректора Могилянки Сергія Квіта у Центрі візуальної культури при НаУКМА була закрита виставка «Українське тіло».

Обґрунтування своєї позиції у ректора звелося до того, що така виставка є затвердженням права на порнографію, що не може бути допущено в межах території одного з прославлених вишів країни (мова йде про роботи художника Анатолія Белова «Моє порно - моє право» ).

«Виставка «Українське тіло» пропонує розрізнений набір порнографічних зображень. На мою думку, така мета не може тут реалізовуватися. Закриття виставки - це моє особисте рішення після її відвідування. Хаотичний набір брутальних картинок, щоб епатувати публіку, - ось що я там побачив. Це не може називатися концептуальним сучасним мистецтвом, бо там немає ніякої концепції», - заявив Квіт.

Подробиці читайте у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» у статті Андрія Мерхеля «Українське тіло» як доказ в арт-скандалі під склепіннями Могилянки».

Читайте також:

У Києві 1 березня відкриється виставка World Press Photo 11


У Києві покажуть роботи провідних фото-репортерів світу про дітей на війні


У США до 20 травня можна подивитися невідомі роботи Енді Ворхола

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...