Топ Новини

У «Мистецькому Арсеналі» 1 листопада відкриється шостий форум ART-KYIV Contemporary

5 жовтня 2011 в 06:42
У «Мистецькому Арсеналі» 1 листопада 2011 року відбудеться урочисте відкриття шостого форуму сучасного мистецтва ART-KYIV Contemporary.
mistecky_arsenal_3.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Цього року у рамках форуму ART-KYIV Contemporary – наймасштабнішого проекту вітчизняного арт-ринку – свої експонати представлять близько 40 галерей сучасного мистецтва з Києва, Москви, Відня, Лондона, Парижу, Берліна, Одеси, Харкова та Львова. Професійний відбір творів здійснює Експертна рада, яку очолює мистецтвознавець і куратор Олександр Соловйов, повідомляє прес-служба «Мистецького Арсеналу».

Після рекордної кількості відвідувачів у 2010 році – близько 35 тисяч осіб – цьогорічний ART-KYIV планується з акцентом на збагачення досвіду й знань відвідувачів про сучасні мистецькі процеси. Окрім ярмаркової програми, ART-KYIV Contemporary значну увагу приділяє паралельній програмі. На шостому ART-KYIV Contemporary зросла кількість спецпроектів, які цього року створено у співпраці з авторитетними мистецькими інституціями Японії, Німеччини, Франції та Польщі.

Серед анонсованих сенсацій шостого ART-KYIV Contemporary, зокрема, Японська платформа – унікальна ретроспективна виставка шести японських художників. Крім того, відомий польський куратор Моніка Шевчик та Польський Інститут в Києві презентують продовження проекту «Подорож на Схід».

Учасницею ART-KYIV Contemporary стане перспективна французька відеохудожниця Марі Рене, яка представить фото українських моряків з корабельного судна Marfret в Марселі.

Куратор «Мистецького Арсеналу» Олександр Соловйов презентує спецпроект Unlimited («Без обмежень»), який є своєрідним тестом-дослідженням кордонів виставкового простору. Unlimited – це виставкова платформа, яка не обмежує свободу художників як з формальної, так і з концептуальної точки зору.

У програмі ярмарку очікуються лекції та освітні програми для дорослих і наймолодших відвідувачів, серія перформансів від українських та японських художників, покази фільмів про мистецтво, семінари від українських галеристів та експертів сфери мистецтва.
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...