Топ Новини

У Лондоні відкрилася виставка картин Черчілля

26 січня 2012 в 13:08
Виставка, що проходить у лондонському Будинку-музеї Лейтона, відкрита для відвідувачів до 31 березня.
into_publication.jpg
cnn.com

На виставці представлено 9 робіт британського політика, а також 15 полотен роботи Хасана аль-Глауї - таке незвичайне поєднання, втім, має під собою певний ґрунт, пишуть znaki.fm.

Справа в тому, що свого часу саме Вінстон Черчілль сприяв відкриттю таланту Хасана аль-Глауї, який зараз вважається одним із найпопулярніших арабських художників світу. Його картини він побачив завдяки знайомству з Тамі аль-Глауї, і завдяки цьому ж зміг змусити батька дати синові займатися живописом, незважаючи на те, що подібне ремесло в їхньому середовищі вважалося вкрай сумнівним. «Я часто замислююся про те, що якби батько не зустрівся з Вінстоном Черчіллем у 1943 році, то батько не дозволив би мені стати художником», - стверджує зараз аль-Глауї.

Як аль-Глауї, так і сам Черчілль писали переважно пейзажі. Вважається, що захопленню політика живописом сприяв його приятель Пол Мейзі; малював Черчілль, щоб зняти стрес або позбавитися від депресії.

Значна частина його робіт є створеними в імпресіоністському ключі пейзажами Атлаських гір і марокканських базарів - і там, і там Черчілль любив відпочивати. Вважається, що за своє життя прем'єр-міністр намалював кілька сотень картин.

Виставка, що проходить у лондонському Будинку-музеї Лейтона, відкрита для відвідувачів до 31 березня.

Читайте також:

У Києві відкривається виставка ранніх картин Івана Марчука
Christie's у лютому запропонує "Вид на притулок і каплицю у Сен-Ремі" Ван Гога
В афінській галереї вкрали картини Пікассо та Мондріані

 

За матеріалами: Znak1
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...