У Києві встановлять пам'ятник Цою

21 червня 2012 в 15:04
Глава КМДА впевнений, що пісні "Група крові", "Легенда", "Перемен", "Зозуля" не втрачають своєї актуальності.
62744795_1.jpg
kinoman.net

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов повідомив про намір провести в столиці творчий конкурс проектів пам'ятника співакові Віктору Цою, поінформувала прес-служба КМДА.

"На піснях Цоя виховувалися цілі покоління, однак і сьогодні його "Група крові", "Легенда", "Перемен", "Зозуля" не втрачають своєї актуальності. Зберегти культуру Києва - значить зберегти його історію і пам'ять про видатних особистостей. Київ повинен мати карту місць, пов'язаних з відомими особистостями, які жили і працювали в столиці в різні часи та епохи», - зазначив Попов.

Пам'ятник планують встановити на озері Тельбін. «Початком реальних дій у цьому напрямку стане захист відомого "дерева Цоя" на озері Тельбін та облаштування цієї території в рамках міського проекту благоустрою району озера Тельбін, який реалізується вже сьогодні", - зазначив глава КМДА.

Зазначимо, що 21 червня, Цою виповнилося б 50 років. Як відомо, саме на березі озера Тельбін влітку 1986 року, він разом з музикантами з "Кіно" брали участь в зйомках дипломної роботи київського режисера Сергія Лисенка «Кінець канікул». Саме плакуча верба на березі де і розгортався сюжет фільму, стала неофіційним місцем зустрічей київських шанувальників творчості музиканта. ! Zn

Читайте також:

Режисер Олексій Учитель: «Важко уявити, що було б з Віктором Цоєм, якби він жив зараз ...»

У Білорусі заборонили пісню Цоя

Київські вибори: варіанти шоу


Попов за два місяці до виборів роздасть малозабезпеченим киянам 40 млн грн

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...