У Києві покажуть роботи Моне і Ренуара

28 серпня 2012 в 11:52
У Києві з 2 вересня по 28 жовтня на виставці «Нормандія в живопису» можна буде побачити картини знаменитих імпресіоністів Огюста Ренуара і Клода Моне.
vyy.jpg
horoshienovosti.com.ua

Картини знаменитих імпресіоністів покажуть на виставці «Нормандія в живописі». Такий подарунок зробив уряд Франції Україні з нагоди 20-річчя дипломатичних відносин двох країн.

Всі роботи виставки так чи інакше пов'язані з Нормандії, тут її природа, побут, епізоди з життя художників, які любили цей куточок країни. Всього - 57 робіт французьких живописців, що творили в стилях імпресіонізму і постімпресіонізму, романтизму, реалізму.

«Особливість виставки в тому, що поряд з великими майстрами в ній представлені картини молодих художників, які виглядають гідно поряд з ними, - повідомили в Національному художньому музеї України.

Найцінніші полотна експозиції «Захід сонця» Огюста Ренуара (1893 рік) і «Етрета» Клода Моне (1864 рік, це раннє творіння одного з основоположників імпресіонізму). У колекції будуть представлені роботи інших французьких художників: Курбе, Будена, Жеріко, Війона, Коро. Виставка приїде у столицю зі Львова, де експонувалася три місяці і мала шалений успіх. Ну а після Києва «Нормандію в живописі» планують повезти в Дніпропетровськ.

Виставка «Нормандія у живопису» триватиме з 2 вересня по 28 жовтня в Національному художньому музеї України.

Читайте також:

До Києва привезуть скандальну виставку людських органів The Human Body Exhibition (ВІДЕО)

Проведення другої київської бієнале заплановано на вересень 2014 року

У Києві під Гаванським мостом з'явиться арт-галерея сучасного мистецтва

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...