У Києві демонструють «Останній день Ради» (фото)

18 квітня 2012 в 13:25
На картині "Останній день Ради" зображено палаючу будівлю українського парламенту і депутатів, що вистрибують з вікон. Окрім палаючої будівлі, на картині можна розгледіти киян, що гуляють по прилеглому до парламенту Маріїнському парку. Хтось із зображених на картині людей, зокрема, знімає пожежу на мобільний телефон.
768678a.jpg
tsn.ua

У київській галереї AlexArt виставлена картина "Останній день Ради", на якій зображено палаючу будівлю українського парламенту і депутатів, що вистрибують з вікон.

Ім'я автора полотна невідомо, але сам він вважає за краще називати себе Громадянином Художником. У маніфесті, що супроводжує картину, він написав, що його витвір "це не заклик, а настрій". "Це видих: "нарешті". Це недозволена мрія; устриця з лимонним соком, подана в пупку Моніки Беллучі. Рада, Кабінет, Адміністрація... не суть важлива. Еквілібристика політичних акробатів, яку ми з вами спостерігаємо - не більш ніж стрибки по верхотурі застиглої системи... Так було раніше. Але тепер дещо змінилося", - пише в маніфесті Громадянин Художник.

Окрім палаючої будівлі Ради, на картині можна розгледіти киян, що гуляють по прилеглому до парламенту Маріїнському парку. Хтось із зображених на картині людей, зокрема, знімає пожежу на мобільний телефон.

За словами організатора виставки, Юлії Філоненко, автор полотна дав згоду на оприлюднення картини.

Раніше журналіст телеканалу ТВі Костянтин Усов розповів на своїй сторінці у Facebook, що "Останній день Ради" пропонували купити у її автора за 325 тисяч доларів, щоб згодом знищити картину. Ім'я покупця Усов не назвав, проте згадав, що він входить до числа 50 найбагатших українців.

Читайте також:

Міністру культури Кулиняку сподобалися роздуми у книгах Януковича

В Україні 2014-й оголошено Роком Тараса Шевченка

В Україні почалися зйомки першого 3D-мультфільму

Експертиза підтвердила підробку картин в будівлі уряду

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...