Топ Новини

У Каннах показали «жасминову революцію»

20 травня 2011 в 15:45
Після Єгипту, запрошеної країни на фестивалі, Канни віддають данину Тунісу: на фестивалі сьогодні відбувся спеціальний показ документального фільму «Без страху» (Plus jamais peur) туніського режисера Мурада бен Шейха (Mourad Ben Cheikh), що присвячений боротьбі країни за свободу, повідомляється на сайті кінофестивалю.

Фільм розповідає про революцію очима трьох людей. Ліна бен Мгенні пише у своєму блозі про революційні події, побачених своїми очима. Адвокат Радія Насрауі веде нелегку і небезпечну роботу з захисту прав людини. Журналіст Карем Шериф захищає свій квартал. Три людини одних переконань і об'єднані загальним страхом: але тепер вони більше не просто свідки, а справжні учасники  революції. Очима своїх героїв Мурад бен Шейх показує протест цілої країни.

Нещодавно закінчившись, Жасминова революція вже  на великому екрані в Каннах. Фільм був знятий в авральному режимі на місці подій, починаючи з самоспалення Мохаммеда Буазізі 14 січня і закінчуючи поваленням президента Бен Алі.

Mурад бен Шейх не міг залишитися осторонь подій: «Довгий час я стримував незадовлення, ніяк не висловлював своїх почуттів. Але в день 14 січня я пережив масу емоцій, я плакав. Plus jamais peur - «більше ніколи не боятися» - цей вислів, чудово відображає наше минуле. Стіна страху впала».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...