У Кабміні стверджують, що не прийнято жодних рішень про ліквідацію музею УНР

14 січня 2011 в 12:31
Кабінет міністрів не приймав жодних рішень про ліквідацію Київського Музею Української Народної республіки, повідомила прес-служба уряду 11 січня.

Кабінет міністрів не приймав жодних рішень про ліквідацію Київського Музею Української Народної республіки, повідомила прес-служба уряду 11 січня.

"Насправді, на виконання указу президента "Про оптимізацію центральних органів виконавчої влади ", відбувається реорганізація Українського інституту національної пам'яті, структурним підрозділом якого є Музей Української Народної республіки", - йдеться в повідомленні.

У Кабміні розповіли, що в середу на засіданні уряду буде розглянуто постанову Кабміну "Про створення Українського інституту національної пам'яті" - як науково-дослідного бюджетної установи при уряді.

""Робота музею УНР, так само як і Національного музею "Меморіал пам’яті жертв голодомору", Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр", Національного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили", які підпорядковані Українському інституту національної пам’яті, безумовно, буде продовжена", - підкреслили в уряді.

Прес-служба Кабміну навіть розповів, що "необхідні кошти на функціонування цих установ уряд уже передбачив у Державному бюджеті на 2011 рік", - наголошується в заяві прес-служби.

Раніше сьогодні в Центрі дослідження визвольного руху повідомили, що Київський музей Української народної республіки закритий, двері опечатані, а працівників звільняють.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...