Топ Новини

У Данії знайшли невідому казку Ганса Крістіана Андерсена

13 грудня 2012 в 06:55
Андерсен написав знайдену казку в юності, стиль її нагадує роботи 1822-1826 років, коли він відвідував латинську школу.

У Данії знайдено рукопис невідомої раніше казки Ганса Крістіана Андерсена, повідомляє 12 грудня газета Politiken. На думку експертів, Андерсен написав цей текст, коли вчився у школі.

Документ під назвою Сальна свічка, підписаний ім'ям великого казкаря, знаходився в коробці серед п'ятнадцяти кілограмів інших паперів. У жовтні його виявив в архіві міста Оденсе фахівець із місцевої історії.

Після експертизи, що тривала два місяці, провідні данські дослідники творчості письменника підтвердили його справжність. На їхню думку, Андерсен написав цю казку в юності, причому стиль її нагадує роботи 1822-1826 років, коли Андерсен відвідував латинську школу.

Розповідаючи історію життя свічки, казкар оповідає про пошук місця у житті і конфлікт внутрішньої сутності та суворого світу навколо. В кінці казки свічка, самотня, зіпсована і зневірена, зустрічає кресало і таким чином знаходить своє призначення.

Андерсен почав писати оповідання в кінці 1820-х років, проте світову популярність отримав після видання у 1835 році першої збірки його казок. Твори письменника перекладено на 125 мов, вони поступаються за цим параметром тільки Біблії.

Читайте також:

«Відтінки сірого», анатомія літературної сенсації

«Гаррі Поттер» визнано у США найкращим романом для підлітків

У Чехії перевидано Біблію з ілюстраціями Сальвадора Далі

За матеріалами: Лента.ру
Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...