У Большой театр у Росії відтепер будуть пускати тільки за паспортами

28 листопада 2011 в 07:57
З понеділка, 28 листопада, набувають чинності нові правила продажу квитків у Большой театр - виключно за паспортами, попереджає адміністрація театру.
teatr_zriteli_filarmoniya_koncert.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Згідно з правилами, опублікованими на сайті театру, квитки, які надійшли у попередній продаж, реалізуються у першу чергу пільговим категоріям громадян та особам, що надіслали попередню заявку на відвідування театру.

Заявку на купівлю квитка на обраний спектакль слід направляти у жорстко лімітовані терміни електронною поштою. У ній необхідно вказати прізвище глядача, номер паспорта, назву вистави, дату і час показу, кількість місць - не більше двох.

Квитки, на які направлено ​​заявку, має бути викуплено у день попереднього продажу квитків на обраний спектакль. Купуючи квиток за заявкою, необхідно назвати дату і час спектаклю, прізвище та пред'явити касиру паспорт.

При вході до театру на перегляд вистави потрібно пред'явити паспорт, який буде звірений з даними, внесеними до квитка. Квиток з виправленнями недійсний і поверненню не підлягає.

Куплений квиток, таким чином, буде неможливо передати нікому іншому. "Якщо, наприклад, людина захворіла, вона може піти тільки одним шляхом - здати квитки до каси", - заявив, коментуючи нові правила, директор театру Анатолій Іксанов.

За твердженням керівництва театру, нова схема продажу квитків допоможе у боротьбі з численними перекупниками, а також квитковими агентствами.

 

За матеріалами: Би-би-си
Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...