Топ Новини

Тридцять три картини 9-річного художника було продано за 100 тис. фунтів протягом 10 хвилин

15 листопада 2011 в 14:56
На картини дев'ятирічного художника-аквареліста Кієрона Вільямсона неймовірний попит: тридцять три його роботи розійшлися на останніх торгах протягом десяти хвилин.
-kieron_violanatans.livejournal.com.jpg
violanatans.livejournal.com

Дев'ятирічному художнику з Норфолка довелося відпроситися зі школи, щоб простежити за ходом торгів, на яких було виставлено його нові (і, за визнанням самого Вільямсона, кращі на даний момент) роботи. Однак, після обідньої перерви він зміг повернутися до уроків - картини було розпродано у неймовірно короткий термін (десять із половиною хвилин) колекціонерам з усього світу, особливо зі США і Китаю, пишуть znaki.fm.

За імпресіоністичну манеру письма англійського вундеркінда часто називають «маленьким Моне», а його техніку в галузі використання перспективи і відтінення з урахуванням віку художника вважають просто вражаючою. Більша частина робіт Вільямсона є зображеннями норфолкських пейзажів. Майже всі вони написані аквареллю, хоча художник-вундеркінд також пише олією і пастеллю.

Ціни за роботи Вільямсона коливалися від майже двох тисяч доларів за картину, що зображає захід сонця, до більш ніж 23 тисяч за міський пейзаж Стамбула. Як відзначає директор галереї Picturecraft, в якій відбулася виставка, на роботах Вільямсона можна спостерігати його постійний прогрес як художника: «Він розвиває свою техніку і вчиться все більш глибокому розумінню живопису з кожною новою роботою».

За словами батьків Кієрона Вільямсона, будучи зовсім маленькою дитиною, він не виявляв до малювання майже ніякого інтересу. Перший малюнок Вільямсон намалював у 2008 році, а до літа 2009 року вже викликав фурор у художньому світі. Проте, як заявляють батьки художника, що працюють електриком і дієтологом, «він все ще звичайний хлопчик, який любить футбол - щодня він іде до школи у своїх шортах і повертається додому весь вимазаний у багнюці».

За матеріалами: Znak1
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...