Топ Новини

Ступка перед смертю особисто попросив Моїсеєва очолити театр Франка

26 липня 2012 в 16:42
Вмираючий Богдан Ступка попросив Станіслава Мойсеєва стати своїм наступником у театрі Франка. Режисер не зміг відмовити.

Богдан Ступка, який був художнім керівником Національного театру імені Івана Франка, особисто просив Станіслава Мойсеєва стати своїм наступником на цій посаді. Про це в інтерв'ю «Радіо Свобода» розповів сам Моїсеєв.

«У мене, загалом, не було вибору. У мене не було вибору! Коли я спочатку відмовився, а потім ... тримаючи руку вмираючого Богдана ... коли він мені знову каже: «Ну так що, ти згоден?», ледь кажучи ... І я не зміг сказати «ні». Ну не зміг ... » - розповів Моісеєв.

Як повідомлялося, виконуючим обов'язки художнього керівника Національного театру імені Івана Франка призначено головного режисера Київського Молодого театру Станіслава Мойсеєва.

Художнім керівником театру Франка протягом останніх 11 років був Богдан Ступка, який помер у неділю, 22 липня. За повідомленнями ЗМІ, він написав лист президенту Віктору Януковичу, в якому назвав ім'я свого наступника і попросив виконати свою останню волю.

Читайте також:

Призначено наступника Богдана Ступки в театрі Франка

Стало відоме ім'я наступника Богдана Ступки в театрі Франка


Ступку поховали на Байковому кладовищі поряд з Лобановським і Амосовим

Ступка перед смертю написав лист Януковичу

 

Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...