Топ Новини

Стало відоме ім'я наступника Богдана Ступки в театрі Франка

24 липня 2012 в 19:34
Станіслав Моїсеєв, який очолить театр Франка, вже співпрацював із сином Богдана Ступки Остапом. Зокрема, він задіяв його в спектаклі «Московіада».

Виконуючим обов'язки художнього керівника Національного театру ім. Івана Франка призначено головного режисера Київського Молодого театру Станіслава Мойсеєва. Про це ZN.UA повідомило джерело в управлінні культури м. Києва.

Художнім керівником театру Франка протягом останніх 11 років був Богдан Ступка, який помер у неділю, 22 липня. За повідомленнями ЗМІ, він нібито написав лист президенту Віктору Януковичу, в якому назвав ім'я свого наступника і попросив виконати свою останню волю.

За інформацією ZN.UA, наказ міністра культури Михайла Кулиняка про призначення Моїсеєва в.о. художнього керівника театру Франка повинен з'явитися вже завтра.

Станіслав Моїсеєв, junost.org.uaМоїсеєв раніше співпрацював з сином Богдана Ступки Остапом. Зокрема, він задіяв його в спектаклі «Московіада» за Андруховичем.

За інформацією того ж джерела ZN.UA, на посаду головного режисера Молодого театру вже запрошено відомого театрального режисера Андрія Білоуса, який повинен змінити Моїсеєва.

Народний артист України Станіслав Мойсеєв керує Молодим театром з 1996 року. Найбільш відомі його вистави «Любовні листи до Сталіна», «Лев і Левиця», «Дядя Ваня», «РЕхуВІлійЗОР», «Дон Жуан», «Московіада».

Читайте також:

Ступку поховали на Байковому кладовищі поряд з Лобановським і Амосовим

Ступка перед смертю написав лист Януковичу

Остап Ступка: Коли батько помер, лікарів поруч не було

Названа причина смерті Богдана Ступки

 

Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...