Співак Лео Мантіс представив другий авторський сингл

11 березня в 10:43

Пісня Na So E Dey Dey звучить на суміші спрощеної англійської та однієї з нігерійських мов.

33
Лео Мантіс представив пісню Na So E Dey Dey
Музикант Лео Мантіс представив свій другий авторський сингл – пісню Na So E Dey Dey. Композиція звучить на піджин – суміші дуже спрощеної англійської та однієї з нігерійських мов.

За словами виконавця, стиль композиції є з'єднанням африканського блюзу з європейським роком. "У пісні йдеться про страждання і пошуках людей самих себе. Про те, що звичайні людські переживання або проблеми не може вирішити десь хтось інший, тому варто сподіватися лише на самого себе. Варто вірити у власні сили. Ця пісня з сумним текстом, але позитивним настроєм", розповідає Мантіс.

Піджин - це дуже спрощений варіант англійської (з ігноруванням граматичних правил) і в цьому конкретному випадку - з частковим використанням слів однієї з нігерійських мов. У Нігерії, звідки виконавець родом, налічується більше 300 місцевих діалектів і мов, тому піджин там - універсальна мова спілкування.

Читайте також: Гурт The Hardkiss представив нову пісню українською мовою

Нагадаємо, Леонардо Ободоеке (сценічне ім'я Leo Mantis) родом з Нігерії. Переїхав в Україну у 2012 році на навчання у Тернопільському медичному університеті. Вивчив українську за півтора року, в тому числі за пісень українських музикантів. У кінці 2016 року представив першу авторську композиції і відео до неї – "Листи".

Раніше повідомлялося про те, що українська студія Gloria FX і ізраїльський режисер Ваня Хейман отримали нагороду за кращі візуальні ефекти для кліпу "Up & Up" гурту Coldplay.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...