Топ Новини

Роднянський розкритикував заборону російських фільмів Україною

25 січня 2015 в 10:15

Продюсер нагадав, що у людей може бути своя думка, тому забороняти фільми - це неприйнятно.

Роднянский
Роднянський проти заборон фільмів

Продюсер Олександр Роднянський вважає неправильною практику заборони в Україні російських кінофільмів.

"Починати нову країну із заборони кінофільмів та серіалів, навіть пояснюючи це війною з сусідом, мені здається, непристойно, неефективно. Оскільки і серіали, і фільми все одно доступні. Та й просто безглуздо. Забороняти їх на тій підставі, що в них знімався той або інший артист, відомий своїми ворожими переконаннями, — взагалі неприйнятно", - сказав Роднянський в інтерв'ю DT.UA.

За його словами, "з таким самим успіхом можна заборонити видання книжок Езри Паунда і Кнута Гамсуна на тій підставі, що вони підтримували німецьких нацистів, або видатних класиків, оскільки вони були расистами, ксенофобами, антисемітами тощо".

"Не слід дозволяти собі опускатися до рівня заборон. Не кажучи вже про головне - у людей може бути своя думка!" - зазначив продюсер.

"І якщо забороняти в'їзд у країну російським діячам культури лише за лояльність (вимушену чи щиру) до свого уряду, то відбудеться збіднення власного культурного життя, його оскоплення. Краще з цими людьми не погоджуватися, сперечатися, переконувати — образом нової, успішної, привабливої України… " - порадив Роднянський.

Детальніше читайте в інтерв'ю Олега Вергеліса Олександром Роднянським: "Мені дискомфорно і боляче".

 

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.15
EUR 29.57
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...