Режисер «Августа. Восьмого» назвав заборону фільму в Україні «політичною грою»

11 березня 2012 в 15:23
Режисер Файзієв запевнив, що фільм «Август. Восьмого» був зроблений з «великою повагою до грузинського народу». Хоча і на кошти російського бюджету.
avgust2.jpg
topwar.ru

Режисер російської стрічки «Август. Восьмого », що оповідає про війну в Грузії в 2008 році, Джаник Файзієв вважає скасування прокату його фільму в Україні політичною грою.

«Все що відбувається, не стосується фільму, а це політичні ігри. «Август. Восьмого» ми зробили з великою повагою до грузинського народу», - сказав Файзієв агентству «РИА Новости».

«Сказати, що хтось у фільмі «Август. Восьмого» намагається розпалити міжнаціональну ворожнечу, все одно, що сказати, що ми своїм фільмом намагаємося впливати на ціни на нафту. Фільм зроблено не для цього», - додав він, пояснивши, що фільм зробили людським, живим, художній, а не політичний.

Як повідомлялося, «Август. Восьмого» було знято з прокату в Україні. З вимогою заборони картини до Міністерства культури звернулися ВО «Свобода» і грузинська діаспора, які мотивували це тим, що фільм розпалює міжнаціональну ворожнечу.

«Август. Восьмого» був повністю профінансований російським урядом

Продюсер та генеральний директор компанії Главкіно Ілля Бачурін заявив, що фільм викликав дуже неоднозначну оцінку і серед російських глядачів - в інтернет-голосуванні практично немає проміжних балів, тільки найвищі і найнижчі. Він додав, що людям потрібно дати дати можливість скласти власну думку.

Фільм «Август. Восьмого» було визнано соціально значущим проектом і в цій якості отримав фінансування через Фонд підтримки кіно. Фактично весь виробничий бюджет картини, що склав 16 мільйонів доларів, був покритий за рахунок коштів фонду.

Читайте також

Грузія назвала умови відновлення дипвідносин з Росією


Грузія не відмовиться від Абхазії та Південної Осетії заради членства в ЄС

Спецслужби Грузії звільнили монаха Йону з абхазького полону

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...