Помер артист Едуард Хіль

4 червня 2012 в 06:18
В останні роки Хіль став відомий всьому світу завдяки пісні, яку він вперше виконав 50 років тому - "Я очень рад, ведь я наконец возвращаюсь домой", в якій немає жодного слова.
659342651.jpg
ria.ru

Народний артист РРФСР Едуард Хіль помер у Петербурзі на 78 році життя, повідомив співробітник Російського нейрохірургічного інституту імені Полєнова, де співак лежав у відділенні реанімації.

"Хіль помер о 1.35 у ніч на понеділок", - сказав співрозмовник агентства.

Хіль на початку квітня переніс інсульт і був госпіталізований в Маріїнську лікарню з порушенням мозкового кровообігу. 28 травня він був переведений у відділення анестезіології-реанімації Інституту імені Полєнова. Весь цей час стан пацієнта залишався вкрай важким.

Всі основні зусилля медиків були направлені на відновлення функцій мозку артиста. З самого початку захворювання були порушені життєво важливі центри головного мозку, що призвело до порушення функціонування всього організму. В Маріїнській лікарні було проведено відновлення прохідності тромбованих судин за протоколами, розробленими під керівництвом міністра охорони здоров'я Вероніки Скворцової, яка є провідним фахівцем з проблеми порушень мозкового кровообігу.

Хіль народився 4 вересня 1934 року у Смоленську. Він - перший виконавець пісень "Лесорубы" і "Лунный камень" Аркадія Островського, "Песня о друге", "Голубые города", "А люди уходят в море" Андрія Петрова. Співак також виконував популярні пісні "С чего начинается Родина", "Как провожают пароходы", "Как хорошо быть генералом", "У леса на опушке...", "Березовый сок", "Солнечная баллада", "Как, скажи, тебя зовут?", "На безымянной высоте", "Сережка ольховая".
 


В останні роки Хіль став відомий всьому світу завдяки пісні, яку він вперше виконав 50 років тому - "Я очень рад, ведь я наконец возвращаюсь домой", в якій немає жодного слова. Вона вся складається з вигуків. Але англомовна публіка виділила з цього вокалізу звук "тро-ло-ло", і на заході Хіля навіть стали називати "містер Трололо".

Читайте також:

Помер багаторічний ведучий "На добраніч, малюки!" Володимир Ухін

Померла вдова Чорновола Атена Пашко

У Канаді помер останній президент УНР в екзилі

У Москві померла легендарна актриса Людмила Касаткіна

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...