Топ Новини

Оголошено переможців Webby Awards

2 травня 2012 в 14:03
Соціальні мережі Google+ і Pinterest, а також музичний сервіс Spotify перемогли в інтернет-премії Webby Awards.
winners-circle_slide.jpg
thecreatorsproject.com

У цьому році нагороди присуджувалися приблизно у 70 категоріях, окрім того, вручені чотири премії за особливі досягнення.

Артистом року визнано ісландську співачку Бьорк, що випустила альбом Biophilia, який задуманий як серія з десяти пісень, що виходять у вигляді програм для iPad. Веб-персоною року став американський комік, сценарист, продюсер і режисер Луїс Зекелі, більш відомий під псевдонімом Луїс Сі Кей. Актрисами року названі Джулієт Льюїс і Грейдон Шеппард з серією відеокліпів Sh*t Girls Say. Веб-проривом року визнано програму для обміну фотографіями Instagram, куплену соціальною мережею Facebook за млрд.

Сама мережа Facebook перемогла за підсумками народного голосування у номінації «Спеціальні досягнення у соціальній сфері». Сервіс Google+ названо кращим у категорії «Соціальні медіапроекти». Найкращий новинний сайт - Daily Beast; фотослужба PhotoSeed перемогла в номінації «Мистецтво».

Mashable названий найкращим бізнес-блогом, а FiveThirtyEight - найкращим політичним. Проекту Google Music присуджена премія в категорії «Корпоративні комунікації»; найкращим урядовим ресурсом названий сайт НАСА. Премія в категорії «Журнали» дісталася сайту Wired.

«Премія Вебб», започаткована у 1996 році, вручається організаціям і людям, що мають стосунок до створення і просування сайтів, інтерактивної реклами, сервісів для мобільних телефонів, відеоматеріалів, інтерактивних ЗМІ тощо. Організовує захід Міжнародна академія цифрового мистецтва і науки.

Читайте також:

Google закриває свій комунікаційний сервіс Wave

Cмартфон Facebook планують випустити вже цієї осені

Засновник Google Сергій Брін вважає Facebook і Apple небезпечними для відкритого інтернету

За матеріалами:
Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...