Навесні у Великобританії пройде Шекспірівський фестиваль

7 вересня 2011 в 10:33
Навесні 2012 року у Великобританії пройде Шекспірівський фестиваль. Масштабний захід увінчає собою культурну олімпіаду, передуючу спортивній - Літнім Олімпійських іграм-2012 у Лондоні.

World Shakespeare Festival 2012 буде включати в себе десятки театральних вистав, виставок, конференцій та програм іншого роду, які пройдуть за участю артистів та науковців з усієї країни, пишуть znaki.fm.

Основним місцем проведення фестивалю стане Стратфорд-на-Ейфоні - рідне місто великого англійського драматурга, а також лондонський театр «Шекспірівський глобус» - відновлений у 1997 році майже на тому ж місці, де на початку XVII століття існував «Глобус», в якому працював Шекспір .

У «Шекспірівському глобусі», зокрема, пройде міжнародний театральний марафон, у рамках якого 37 театральних труп зі всього світу протягом двох тижнів зіграють п'єси Шекспіра 37 мовами.

Основна виставка фестивалю розташується у Британському музеї: вона буде називатися «Шекспір​​: світова постановка» (Shakespeare: Staging the World) і дозволить відвідувачам уявити собі Англію часів життя поета.

Фестиваль розпочне свою роботу 23 квітня 2012 року день річниці смерті Шекспіра) і триватиме до листопада. 10 жовтня 2011 року у продаж надійде мільйон квитків на заходи фестивалю.

За матеріалами: Znak1
Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...