Напередодні Дня театру київським театрам роздали квартири і «Пекторалі»

27 березня 2012 в 11:59
За підсумками підрахунку голосів двадцяти експертів (до яких входили відомі київські критики і театральні журналісти) абсолютним лідером минулого театрального року можна назвати Київський театр на Подолі.
70.jpg
kmv.gov.ua

Напередодні Міжнародного дня театру на сцені Київського театру імені Івана Франка вшановували кращі роботи театрів столиці за 2011 рік.

Найкращим роздавали символічні «Київські Пекторалі» плюс грошове наповнення в 1 тис. у.о. Окрім того, троє номінантів «Пекторалі» отримали в подарунок від міської влади квартири. Глава Київської міськадміністрації Олександр Попов зізнався зі сцени у своїй любові до мистецтва театру, а потім зробив цей щедрий подарунок - двом безквартирникам з ТЮГу і Театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра, а також диригентові Національної опери Миколі Дядюрі.

За підсумками підрахунку голосів двадцяти експертів (до яких входили відомі київські критики і театральні журналісти) абсолютним лідером минулого театрального року можна назвати Київський театр на Подолі.

Колектив, яким керує Віталій Малахов, став тріумфатором «Київської Пекторалі» - за найкращий драматичний спектакль («Минулого літа в Чулимську»), за найкращу режисуру (сам Малахов), за найкращу жіночу роль - актриса Вікторія Булітко (у виставі «Минулого літа в Чулимську»), за найкращу чоловічу роль - Василь Кухарський (за роль Васьки у спектаклі «На дні»), а також за найкращу музику (спектакль «Минулого літа...») і кращу сценографію (спектакль «На дні»).

Як повідомили ZN.UA експерти «Київської Пекторалі», це унікальний випадок, коли один театр здобув таку помітну підтримку театрального співтовариства - подібні випадки ще не зустрічалися за всю 20-річну історію існування «Київської Пекторалі».

Тим часом, як уже повідомлялося ZN.UA, Театр на Подолі збираються виселити з приміщення в Гостиному дворі. Колектив планував працювати на майданчику Столичного Будинку архітекторів. Але з певних причин цим планам не судилося збутися. Швидше за все, Театр Малахова опинившись «на вулиці», буде показувати ряд своїх вистав у малому залі Палацу культури «Україна».

У цей же час прем'єр-міністр Микола Азаров, за повідомленням прес-служби Кабінету міністрів, заявив, що нову будівлю для Театру на Подолі на Андріївському узвозі буде відкрито вже 25 травня.

Джерело ZN.UA у Київській міській адміністрації у цей же час зізналося, що до цього терміну може бути готовий тільки фасад театру, а внутрішніх робіт - ще непочатий край, оскільки виникло багато питань щодо витрати коштів на це будівництво.

Читайте також:

Двадцять років без війни

Кращий театр Києва виселяють з приміщення

У всіх київських театрах введуть електронний продаж квитків

У Києві до 2025 року не збудують жодного нового театру або музею

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...