Топ Новини

На виставу Київської оперети в Бухаресті скупили навіть стоячі місця

30 листопада 2011 в 09:11
Мешканці Бухареста скупили білети навіть на стоячі місця заради того, щоб побачити виставу Київського національного академічного театру оперети «Бал у Савойї», яким театр представляв Україну на IV- ому Міжнародному фестивалі музичних виконавчих мистецтв «Viata e frumoasa!» («Життя прекрасне!»).
teatr_zriteli_filarmoniya_koncert.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Одна з улюблениць київської публіки - вистава «Бал у Савойї» - у Бухаресті була дещо іншою саме через сприйняття її новим глядачем. Цікаво було спостерігати за зламом мовного бар`єру: якщо зал реагував миттєво по закінченню репліки, значить це діаспора українців і україномовні гості. Із запізненням на 10-15 секунд іде друга реакція на цю саму репліку – це іншомовна публіка прочитала субтитри на екрані», - розповів художній керівник Київської оперети Б.Струтинський, якого цитує прес-служба театру.

Окрім того, актори київської оперети зробили ще один сюрприз публіці – вставили у виставі репліки румунською мовою. Наприклад, віталися румунською: «Буено сера!», а у другому акті вистави заслужений актор України Сергій Авдєєв, який грав головного героя - журналіста Арістіда Стенвуда, у сцені з пістолетом у номері Мадлен, вивчив майже весь текст румунською і зіграв її легко з імпровізаціями під невщухаючий сміх залу та заслужені овації.

В антракті жодна людина не пішла з вистави, всі жваво обговорювали побачене. За словами Б.Струтинського, відомий американський продюсер так охарактеризував виставу: «Бал у Савойї» - це найкраща вистава за всю історію фестивалю! Вона вся від початку до кінця витримана у єдиному стилі, а стиль - це найважче в режисурі і його треба не тільки віднайти, а й витримати».

Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...