Топ Новини

На Венеціанському кінофестивалі домінує тема економічної кризи

3 вересня 2012 в 07:04
Теми економічної кризи у своїх стрічках торкнулися відразу кілька кінорежисерів з Італії. «Це не просто проблема однієї або двох людей, - це хвороба», - впевнений режисер Івано де Маттео.

Сюжетні лінії багатьох фільмів, представлених у конкурсній програмі 69-го Венеціанського кінофестивалю, побудовані навколо теми економічної кризи.

«Найбільш повторювана тема - це криза. Економічна криза, яка руйнівно діє на суспільство, а також криза людських цінностей», - заявив директор кінофестивалю Альберто Барбері.

Теми кризи у своїх стрічках торкнулися відразу кілька кінорежисерів з Італії, в тому числі Івано де Маттео і Даніеле Чіпрі.

«Це (економічна криза) не просто проблема однієї або двох людей, - це хвороба. В Італії середній клас поступово розоряється», - говорить де Маттео, який представляє на кінофестивалі свою роботу «Gli equilibristi».

Також про проблему кризи говориться в роботі південнокорейського режисера Кім Кі Дука «Pieta». «Сьогодні людей переслідує нав'язлива ідея про те, що гроші можуть вирішити будь-яку проблему», - говорить він.

69-й Венеціанський кінофестиваль проходить на острові Лідо з 29 серпня по 8 вересня. Голова журі - американський режисер Майкл Манн.

Читайте також:

Венеціанський причал: кіно врятує «ВІА ГРА»?

У Венеції стартує 69-й кінофестиваль

Головний приз Московського кінофестивалю отримала британська стрічка «Покидьки»

Фільм «Всі копи — виродки» отримав три нагороди на кінофестивалі в Москві

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...