Топ Новини

На свій ювілей Ступка запросить найкращих джазистів світу, а потім зіграє "Вишневий сад"

22 серпня 2011 в 13:01
Наприкінці літа - 27 серпня - Богдан Ступка відзначає своє 70-річчя. З такого приводу, як повідомили DT.UA в адміністрації театру, заплановано низку цікавих мистецьких заходів, а саме - ювілейний вечір, театральна прем'єра, ретроспектива найкращих фільмів майстра.

Як стало відомо DT.UA, цього дня Богдан Сильвестрович планує перебувати в Києві на робочому місці, на бойовому посту (франківці вже вийшли з відпустки й відкривають сезон 8 вересня «Кайдашевою сім'єю»).

Однак ювілейні торжества актора й художнього перенесено на початок жовтня. Ось тоді й відбудеться незвичайний гала-вечір, де Б. Ступку привітають з «круглою датою» найкращі джазисти країни та навіть світу! Попередня назва програми - «Ступка: весь цей джаз». Поіменний склад джазистів, які вітатимуть актора, в театрі не розсекречують, але запевняють, що все це дуже гучні імена.

Що стосується прем'єрної театральної постановки, то, швидше за все, теж у жовтні (можливо, наприкінці місяця) Б. Ступка постане у вельми інтригуючому сценічному образі - Фірса з п'єси Чехова «Вишневий сад». Актор неодноразово говорив, що хотів би знайти для себе роль, де «мало тексту», але масштаб образу - значний, а Фірс, як жоден інший образ, підходить під цей ранжир.

Постановку здійснює Вадим Дубравицкий, арт-директор і головний режисер московського театрального об'єднання «La'театр». Два роки тому він уже працював з Б. Ступкою над фільмом «Ивановъ» за А. Чеховим. У «Вишневому саду» працюватимуть і українські, й російські актори (називають імена Олексія Серебрякова, Володимира Ільїна, Ганни Дубровської, Остапа Ступки і навіть відомого телевізійного коміка Юрія Стоянова, якому запропонували зіграти роль Гаєва).

Що стосується ювілейної кіноретроспектіви Богдана Сильвестровича, то відбудеться вона в кінотеатрі «Україна». Шанувальники актора побачать його найкращі роботи останніх років («Серце на долоні») та легендарні фільми минулого («Білий птах із чорною ознакою»).

Теги Культура
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...