На аукціоні продано три картини Шагала з зображеннями інтер'єрів синагог

15 грудня 2011 в 14:57
Рідкісні роботи знаменитого авангардиста Марка Шагала було продано на торгах Sotheby's, присвячених ізраїльському та мiжнародному мистецтву.
chagall_YousufKarsh1965.jpg
Yousuf Karsh, 1965

На трьох рідкісних картинах Марка Шагала, виставлених на торгах, що відбулися в середу, 14 грудня, зображено інтер'єри синагог. Суми, за які пішли витвори, у всіх трьох випадках перевищили попередні прогнози, пишуть znaki.fm.

Найдорожчу з картин - написаний у 1931 році інтер'єр йеменітської синагоги, розташованої в Єрусалимі, - планували продати за суму в 400-600 тис. дол. Підсумкова сума склала 872,5 тис.

Другу роботу - зображення оздоблення синагоги Арі в ізраїльському місті Цфат - оцінювали в 300-500 тисяч доларів, а продана вона була за 734,5 тис.
 

Третя картина зображує невелику синагогу у Вільнюсі - на відміну від перших двох, її було написано трохи пізніше, у 1935 році. Ця робота пішла за 758,5 тис. дол.

Картини Шагала - одного з найбільш значних авангардних художників XX століття - користуються стабільною популярністю серед колекціонерів та поціновувачів мистецтва. Тим не менше, спадщина художника протягом всієї своєї кар'єри активно поєднувала модерністський підхід та інтерес до свого єврейського коріння, яке ще не до кінця досліджено - повний каталог робіт художника досі так і не випущено.

 

За матеріалами: Znak1
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...