Топ Новини

На Arsenale-2012 у Києві свої роботи покаже персона №1 у сучасному арт-світі - китаєць Ай Вейвей

13 січня 2012 в 13:12
Куратор Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012 Девід Елліотт оголосив перших учасників головного проекту бієнале.

Крім того свої роботи також нададуть Луїз Буржуа, Білл Віола, брати Чепмен, Ансельм Кіфер, Рейчел Нібоун, Джатіш Каллат, Бхарті Кхер, Цой Джонґ Хва, Філліда Барлоу, Бріджет Райлі, Родні Грехем, Лам Тунґ Панґ, Яйоі Кусама, Донґ Веі, Янґ Фудонґ, Сон Дон, Ванґ Кінґсонґ, Фред Томаселлі тощо.

За словами Д.Елліотта,художники, що візьмуть участь в ARSENALE, будуть розмірковувати над утопічними мріями про рівність, свободу та безпеку та над їх протилежностями: терором, нерівністю та війною – силами, які унеможливлюють краще існування людства.

«Інтелект, інтуїція та людяність художників, що створили роботи для цього проекту, мають надихнути  своїм прикладом. Критичні, сардонічні, гумористичні чи іконоборчі погляди на світ цих авторів, їхня здатність думати і бачити поза штучними межами, які ми часто собі добровільно створюємо, надають всім нам енергію для руху вперед – аби засвідчити та оцінити причини і наслідки життя, що насправді є джерелом мистецтва», - каже він.

Також Мистецький Арсенал отримав власну унікальну ідентику, яка відображає основні риси Арсеналу – його архітектуру, його історію, його енергетику, проте є сучасними і не створюють штучних рамок.

Щодо візуальної ідентичності Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE, завдання було надзвичайно чітке – її елементи мали відображати подію у моменті, бути живими та динамічними. Також було вкрай важливо, аби стилі ARSENALE та Мистецького Арсеналу гармоніювали між собою, створюючи гнучку систему, що може існувати довгий час.

Ай Вейвей (н. 28 серпня 1957, Пекін, Китай) - сучасний китайський художник і архітектор, куратор і критик, засновник і директор «China Art Archive & Warehouse». У рейтингу за 2011 рік «Сто найвпливовіших персон в арт-світі», що складається журналом «ArtReview», Ай Вейвей зайняв перше місце. За версією журналу «Time», він займає 24-у сходинку в списку найбільш впливових людей світу.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...