Топ Новини

Мультфільм за мотивами української казки "Жив був пес" визнано найкращим за 100 років

4 березня 2012 в 08:07
Мультфільм "Жив-був пес" обійшов "Їжачка в тумані", очоливши рейтинг кращих російських мультфільмів.

Анімаційний фільм "Жив-був пес"(1981) Едуарда Назарова очолив "Золоту сотню" російських мультфільмів, створених за 100 років, оголошену на урочистій церемонії відкриття XVII Відкритого фестивалю анімаційного кіно в Суздалі.

На честь 100-річного ювілею російської анімації, що відзначається цього року, 100 професійних режисерів, художників і критиків в області анімації склали свій рейтинг ста кращих фільмів, створених за усі роки. Всього було названо 600 картин, а саму "Золоту сотню" оголосили на відкритті фестивалю в Суздалі.

Едуард Назаров, стрічка якого "Жив-був пес" очолила рейтинг, отримала спеціальний приз анімаційного кінофестивалю. Друге місце списку дісталося "Їжачку в тумані" Юрія Норштейна, якого було визнано в 2003 році кращим фільмом усіх часів і народів, а третє - "Вінні Пуху" Федора Хитрука.

В цілому, обійшлося без сюрпризів: до списку потрапили знамениті фільми метрів російської анімації: "Яскраво-червона квіточка" Льва Атаманова, "Історія одного злочину" Федора Хитрука, "Малюк і Карлсон" Бориса Степанцева, "Падав торішній сніг" Олександра Татарського, "Умка" Володимира Попова і інші.

Читайте також

Художник у тумані. Юрій Норштейн

Чи любите ви мультфільми? "КРОК-2008": доплисти до тріумфу

"Сніг" падає на усіх. Режисер Євгеній Сивоконь

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...