Топ Новини

У Києві пройде третій міжнародний фестиваль "Книжковий арсенал"

26 квітня 2013 в 15:45

На 10 майданчиках "Мистецького Арсеналу" заплановано понад 200 подій, у т.ч. книжковий ярмарок, зустрічі з відомими письменниками, Фестиваль нової музики.

Книжний Арсенал
rocketnews24.com

З 24 травня по 1 червня 2013 року у національному культурно-художньому і музейному комплексі "Мистецький Арсенал" у Києві відбудеться III Міжнародний фестиваль "Книжковий арсенал" - масштабна виставка, яка об'єднує літературу і мистецтво.

У рамках фестивалю відбудеться книжкова виставка, в якій візьмуть участь близько 200 експонентів, презентації нових книг, зустрічі з авторами, автограф сесії зірок української і світової літератури. Крім того, заплановано спеціальний проект "Обмін речовин" - публічні діалоги між відомими письменниками; лекторій "Арсенал героїв: сучасно про класику", майстер-класи та дискусії; міжнародні семінари перекладу та спеціальна вечірня програма - Фестиваль нової музики. До Дня Києва 25 травня пройде Ніч поезії й музики, а до 1150-річного ювілею кирилиці - конференція "Кирилівські читання" (друковані майстерні, виставка графіки, ілюстрації та шрифту).

"Книжковий арсенал" відвідають відомі письменники, які представлять свої нові книги, переклади на українську, а також літературні діячі, художники і музиканти з Франції, Австрії, Швейцарії, Німеччини, Польщі, Чехії, Росії, США та інших країн. Зокрема, очікується участь одного з найавторитетніших у світі дослідників авангардного мистецтва Жан-Клода Маркаде, соціального філософа, публіциста, керівника журналу "Esprit" Олів'є Монжена, австрійського філософа, письменника, теоретика перекладу Бориса Будена, швейцарського письменника, карикатуриста і музиканта Крістофа Зімона, чеського письменника, кіносценариста, музиканта Ярослава Рудиша, французького письменника і філософа, засновника літературного журналу L'Animal Тьєррі Есса, одного з найпопулярніших польських письменників, автора роману-бестселера "Одиночество в сети" Янула Леона Вишневського і сучасної польської письменниці Барбари Космовської.

У рамках вечірньої музично-літературної програми Фестиваль нової музики відбудеться дев'ять концертів відомих сучасних композиторів і виконавців з Великобританії, Японії, Італії, Росії та України: П'єра Бастена (Франція), Одрі Чена (США, Китай), Лоренцо Гільєма (Італія) та інших. Центральною подією програми буде прем'єра "Аліси у країні чудес" - моноопери Святослава Луньова у супроводі Національного симфонічного оркестру.

Повний список гостей з розкладом їхніх презентацій і концертів буде оголошено 29 квітня.

Читайте також:

Половина українців не читають книг

Затверджено перелік книг, які випустять в 2013 році за рахунок бюджету

Друкарня, що заплатила Януковичу 32 млн гривень гонорару, не займається книговиданням

Новий роман про Джеймса Бонда вийде у вересні

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...