Топ Новини

«Мистецький Арсенал» у 2011-му запускає «Космічну одіссею»

14 січня 2011 в 17:33
«Мистецький Арсенал» у 2011 році запускає «Космічну одіссею». Про це в інтерв'ю «ДТ. Україна »повідомила директор «Мистецького Арсеналу» Наталія Заболотна.

 

 «Вже на початку квітня відкриваємо тиждень сучасного мистецтва, - сказала вона. Це міжнародний творчий проект «Космічна Одіссея 2011»: тиждень сучасного мистецтва, присвячений 50-річчю однієї з найяскравіших подій ХХ століття - польоту Юрія Гагаріна в космос. На цій акції представимо мистецтво сучасних художників».
 
За словами Заболотної, багато хто з художників звертаються до теми космосу: «Їх
цікавить «філософія душі», зв'язок макро-і мікрокосмів. Ці речі загадкові і невивчені. Вони дивовижні і нетлінні. У стінах «Арсеналу» ви побачите суперроботи українських художників, створені як десятиліття тому, так і нещодавно. Хочемо нагадати людям про мощі космічної індустрії. При підготовці проекту спілкуємося майже з усіма музеями України. Працюємо і з космічним агентством у Києві. І навіть із зоряним містечком у Москві!».
 
Вона також повідомила, що на цю подію планується запросити радянських космонавтів.
 
«Ще раз повторю: космос - це ниточка, яка сьогодні обірвана. На «Космічній Одіссеї» у нас буде експонуватися дев'ятиметровий парашут, місяцеходи. Можливо, навіть вдасться привезти космічну ракету. На щастя, площа дозволяє», - додала вона.
 
Детальніше читайте у свіжому номері «ДТ. Україна» в інтерв'ю Катерини Константинової зНаталією Заболотною.
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...