Топ Новини

"Мистецький Арсенал" покаже роботи Енді Уорхола

16 листопада 2011 в 14:33
Комплекс «Мистецький Арсенал» 24 листопада відкриває міжнародну виставку «60 років світового сучасного мистецтва», організовану спільно з португальською галереєю Cordeiros. У рамках художнього проекту буде представлено частину масштабної колекції відомого португальського колекціонера Аґостіно Кордейро, зібрання сучасного мистецтва якого є одним із найбільш вагомих у Європі.
mistecky_arsenal_3.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомили у прес-службі "Мистецького Арсеналу", у рамках художнього проекту буде представлено частину масштабної колекції відомого португальського колекціонера Аґостіно Кордейро, зібрання сучасного мистецтва якого є одним із найбільш вагомих у Європі.

Експозицію складають 340 робіт шістдесяти живописців, графіків та скульпторів. Серед них – такі майстри як Енді Уорхол, Джуліан Шнабель, Мікель Барсело, Франческо Клементе. Роботи Мікеля Барсело, Антоні Тапієса, Рафаеля Каноґара, Луїса Феіто, Антоніо Маседо, Маріо Бісмарка та інших провідних митців Португалії та Іспанії, які займають особливе місце у мистецтві останніх десятиліть.

Проект «60 років світового сучасного мистецтва» – це непересічне дослідження традиційних виражальних засобів у добу нових медіа.

«Галерея Cordeiros кілька разів уже здійснювала виставки у різних містах Європи, від Порто та Лісабону – далі через Мадрид та Париж, але цей проект матиме особливий присмак. Для нас велика втіха мати можливість виставити славнозвісну колекцію сучасного мистецтва в Україні, ретельно відібравши твори мистецтва, багато  з яких входять до каталогів чільних музеїв світу – MOMA, Ґуґґенгайму, Метрополітан, Третьяковської галереї, Reina Sofia та IVAM», – коментує власник галереї Аґостіно Кордейро.

Галерею Cordeiros було засновано в 1994 році. Виставка «60 років світового сучасного мистецтва» у Мистецькому Арсеналі триватиме з 24 листопада до 4 грудня.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...