Топ Новини

Міністру культури Кулиняку сподобалися роздуми у книгах Януковича

18 квітня 2012 в 11:52
Міністр культури Кулиняк вважає книги, написані Януковичем, хорошими, а міністр юстиції Лавринович їх досі не прочитав.

Міністр культури України Михайло Кулиняк купував книги президента Віктора Януковича в магазині і йому сподобався їхній зміст. Про це він заявив журналістам, відповідаючи на питання, чи читав він книги, написані Януковичем.

«Ну, там міркування. Там спогади про життя, життєві події. В його книжках описуються різні періоди життя», - описав Кулиняк свої враження від літературної творчості Януковича.

Він зазначив, що купував книги Януковича у магазинах і читав декілька з них.

Відповідаючи на питання, чи вразили його тези у цих книгах, Кулиняк сказав: «Книги хороші».

У свою чергу міністр юстиції Олександр Лавринович, говорячи про книги, які написав Янукович, зауважив: «Я читаю переважно ділову літературу. А те, що стосується мемуарів і наукових досліджень у сферах, в яких я не є фахівцем, я їх не читаю».

«Я є кваліфікованим фахівцем у двох сферах, і я там читаю літературу, яку пишуть люди, які займалися один час або квантовою електронікою, лазерною технікою або юриспруденцією в широкому значенні. Вдома у мене є книги, які стосуються моєї діяльності, і художня література», - сказав міністр юстиції.

Нагадаємо, що основні доходи Януковича за минулий рік - це гонорари за його книги. Зокрема, 16,4 млн грн виплатила донецька друкарня «Новий світ» за кілька вже виданих ним книг і за право видавати його майбутні книги.

Віктор Янукович пообіцяв направити свої авторські винагороди на благодійність.

Янукович, зокрема, написав книги «Рік в опозиції. У політиці не буває остаточних перемог і поразок», « ...І рік при владі. Від кризи - до економічного зростання», «Подолати шлях», «Як Україні далі жити».

У минулому році в австрійському видавництві вийшла книжка Януковича «Opportunity Ukraine», в якій журналісти виявили трохи більше ніж значну кількість плагіату. Після цього весь тираж цієї книги загадково зник.

Читайте також:

Янукович пообіцяв направити свої авторські винагороди на благодійність

Кулиняка проголосили «ворогом української культури» за заохочення російського дубляжу

Мінкультури наполягає, що знесені компанією Ахметова будівлі на Андріївському узвозі цінності не мали

Президент Угорщини йде у відставку через звинувачення в плагіаті

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...